VrooBlog

VrooBlog

Polar dla myśliwego

środa, 8 marca 2017 10:24

W Decathlonie, tak na samym końcu sklepu przycupnął wstydliwie dział z odzieżą dla sportu „myślistwo”. Te wszystkie grube kamizelki i spodnie, bo przecież czekając na wielkiego zwierza można zmarznąć. Wszystko w barwach ochronnych.

Były też polary, więc pomyślałem, że jaka to różnica, mogę kupić wersję dla myśliwych, tym bardziej że zgniłą zieleń lubię. Przymierzam. Na długość dobrze, rękawy dobrze, wszystko dobrze z jednym wyjątkiem: na dole wielkie miejsce na brzuch.

Projektanci odzieży dla myśliwych znają jak widać dobrze swoją grupę docelową.

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. Kasia

  ja trochę z innej beczki ostatnio trafiłam na Blog Biblijny i przeczytałam niemalże jednym tchem, czy projekt jeszcze odżyje? pozdrawiam serdecznie!

 2. Vroo

  Parę lat temu chciałem wrócić, pod inną domeną i z inną formułą, ale czas nie pozwolił. Teraz raczej niewielkie szanse, choć planuję też odmienić tego bloga i część tematyki by wróciła.

 3. Kasia

  czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że można zadawać pytania o Biblię i rady co o studiowania?

 4. gszczepa

  Dzięki Tobie kupiłem pasującego na mnie polara;-) [myślistwu jestem przeciwny, ale mam duży gabaryt i czasem ciężko coś znaleźć]

 5. Patryk

  A mówią, że dziczyzna jest zdrowa. Więc nie powinna tuczyć tak jak klasyczna wieprzowina. No, chyba że do tej dziczyzny za dużo ziemniaków się podaje…

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: