VrooBlog

VrooBlog

7 tygodni bez – 3 lata później

sobota, 13 lutego 2010 21:33

Pisałem w lutym 2007 o akcji „7 BEZ”, która miała promować robienie postanowień wielkopostnych. Wtedy coś sobie postanowiłem, nawet tam wysłałem, ale o całej sprawie zapomniałem.

Dzisiaj trafiłem na stronę 7bez.pl ponownie. Poczytałem sobie parę artykułów, zobaczyłem że akcja nadal aktywna i nadchodzą zgłoszenia. I zacząłem się zastanawiać, a co też mogłem wpisać te 3 lata temu…  Po czym popatrzyłem na górę strony i oniemiałem. W dymku znajdowało się moje postanowienie.

Screen z 7bez.pl z moim cytatem

Szybko sprawdziłem. Cytaty losowane są z listy kilkuset postanowień opublikowanych na stronie w latach 2007-2009. Przy kolejnych odświeżeniach nie powtarzają się. Szansa żebym to zobaczył wynosiła 1/500. Przypadek?

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. n

  Jak dla mnie za bardzo kombinujesz. Odświeżyłam 5 razy stronę – i pojawiło się twoje postanowienie. Jestes projektantem wiesz jak są tworzone serwisy. Pomysl jak to dziala jesli w kolo sie pokazuja te same postanowienia. Ja zrobilam probe i widze ze jest pewna cyklicznosc :)

 2. Vroo

  Pff, psujesz efekt. Przyznaję się, że odświeżyłem potem jeszcze parę razy i raczej nie losowano ze wszystkich wpisów. Szansa była więc bardziej 1/30. ;-) Co nie zmienia faktu, że mój wpis wybrano, a przecież nie różnił się od setek innych.

 3. n

  Setek innych? Przeceniasz ten serwis – ja naliczylam ze w ciagu 3 lat dodano ok 150 :P

  No ale jesli zrobilo to na tobie efekt…to nie bede racjonalizowac :P

 4. fifiq

  Co za manipulacja kategorią notki ;p Powinno być „gry losowe”.

  Jak Pan Bóg przykazał hehe

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: