VrooBlog

VrooBlog

Senna diagnoza

czwartek, 24 listopada 2005 10:29

Dzisiejszy sen. Mam się z kimś spotkać, stwierdzam, że zamiast tego utnę sobie drzemkę. Budzę się z niej i czuję, że coś się zmieniło. Stan dziwnej apatii, zupełnie jakbym nie w tym matriksie się obudził. Trudno mi się na czymkolwiek skoncentować, nie odbieram rozmów w telefonie, nie interesują mnie ludzie, nie chce mi się nic, nawet słuchać muzyki. Włączam komputer, Google podpowiada: wiemy o co chodzi. Po prostu przestałeś kochać. Nie ma już w tobie miłości do nikogo i do niczego. Proszę, oto formularz, napisz to wszystkim. Mimo prób, nic więcej nie wyśńiłem. Straszne. :-)

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. rozalka

  Sny często wywlekają na światło „nocne” nasze podświadome lęki ;)
  A jeśli już nikogo nigdy nie pokochasz?
  Nic tylko się zachlastać, czego Ci nie życzę, rzecz jasna :)
  Na Twoim miejscu poszłabym do psychoanalityka. Wiadomo co się za tym kryje? Lepiej dmuchać na zimne [dmuchu dmuchu]

 2. Vroobelek

  Oj rozi, rozi, nad-in-ter-pre-tu-jesz!!! sen był raczej ostrzeżeniem przed życiem, w którym bym nikogo i niczego nie kochał, a tak źle to nie jest :) Kocham swoich przyjaciół, kocham to co robię, kocham moją muzykę… :)

 3. insmac

  Ogolnie rzecz biorac, abstrahujac od znaczenia snow, z tego co czytalem, nie powinno sie [zakladajac ze masz w miare zwyczajny cykl dzien-aktywnosc, noc-spisz] spac dlugo w ciagu dnia, np. ucinac dlugich drzemek…to skutkuje niejako przestawieniem sie mozgu na tryb nocny…i w konsekwencji otepieniem itp – znam to z autopcji i od dawien dawna nie spalem w ciagu dnia.

 4. VrooBlog » Gdzie jesteście, moje sny?

  […] tu czasami na temat swoich snów. Niektóre dziwne, niektóre dziwno-prorocze. Swego czasu eksperymentowałem z różnymi technikami Lucid […]

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: