VrooBlog

VrooBlog

Ludzka cena = 45 złotych

piątek, 4 listopada 2005 17:11

Pusty śmiech mnie wziął, jak dzisiaj przeczytałem w GW, że koncerny płytowe zamierzają w Polsce wydać płyty z serii „Ludzka cena”, za uwaga – jedyne 45 złotych. Dotychczas niektóre nowości kosztują 60-70 złotych.

Dlaczego takie ogromne :) obniżki? Oryginalne książeczki zastąpiono wkładkami dwustronnymi, jak z dobrych pirackich czasów. W efekcie za 45zł dostajemy bubla, za to koncern jest zadowolony, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.

„Czy wy nas macie za idiotów?” No chyba jednak mają. :)

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

  1. wielbuondek

    Bez komentarza…

  2. 5150

    Podług mienia, manewr okładkowy jest tu wyjątkowo perfidny. Gdyby obniżyli ot tak, ludzie mogliby gadać „a jednak się da, tylko trzeba być mniej chciwym”. Bez okładek od razu jest usprawiedliwienie, że przecież to był PRZEZAJEBISTY procent ceny płyty. No i jeszcze druga strona medalu: oczywiście za 45zł ludzie do sklepów nie ruszą, piractwo nie zmaleje, za to majorsi za pół roku wystosują apel do narodu, że chcieli przecież nam zrobić dobrze, ale czarno na białym teraz widać, że to nie cena była zaporą tylko niedoszli klienci to zwykli złodzieje…. :)

  3. VrooBlog » Płyty CD – idzie ku lepszemu?

    […] narzekałem na tym blogu na ceny płyt: Ludzka cena = 45 złotych oraz Czy wy nas macie za idiotów? Na koncerny drenujące portfele tych, którzy jeszcze […]

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: