VrooBlog

VrooBlog

Spacer po Gdyni

wtorek, 13 grudnia 2011 16:42

W połowie października zaproszono mnie na Blog Forum w Gdańsku, gdzie pojechałem oczywiście ze swoim najbardziej wyrośniętym dzieckiem, czyli Światem Czytników.  Po konferencji, która odbywała się w weekend, postanowiłem jeszcze dwa dni zostać i sobie połazić.

Zacząłem oczywiście od Gdyni – Orłowo, gdzie byłem już parę razy. Plaża prawie pusta, więcej ptaków niż ludzi.

No i potem sama Gdynia, która robi jakieś, hmm, niepolskie wrażenie. Czysto, dużo przestrzeni, jakoś dziwnie odświeżająco. A może dlatego, że to nad morzem?

Jakoś tak w 2 tygodnie po powrocie zobaczyłem w sieci ofertę pracy w Gdańsku, niemal idealnie dopasowaną do tego czym się zajmuję. Niby etatu nie szukam, ale… zastanawiałem się, czy się nie zgłosić. Takie spacery w każdy weekend nieszybko by mi się znudziły.

Cały album na Picasie.

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

  1. Liam

    Przepiękne zdjęcia robisz, aż mnie zazdrość bierze. Hehe! Kolorystyka i kontrast fenomenalne. Ja bym może niektóre inaczej wykadrował, ale to już kwestia indywidualnych preferencji. Ogólnie – bardzo mi się podoba.

    Pozdrawiam

  2. Vroo

    Dzięki. :) Co do kadrowania, no przy niektórych to bym teraz zupełnie inaczej stanął (albo np. poczekał aż pani z drugiego zdjęcia przejdzie trochę bardziej do przodu), ale godzę się z tymi niedoskonałościami. :)

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: