VrooBlog

VrooBlog

Z notek starca sędziwego

piątek, 27 kwietnia 2007 22:40

Wybrałem się w środę, po raz pierwszy od kilku lat, na SGH, czyli moją byłą uczelnię. Okazją był wykład księdza Pawlukiewicza. Wchodziłem na wielką Aulę Główną nie bez wzruszenia, bo już nie sądziłem, że będę miał okazję być tam na wykładzie. Prędzej jakiś poprowadzę. :-) Nie zmieniło się wiele. Te same tablice, z których na wykładach z matematyki osiem lat temu nic nie mogłem dojrzeć. Doszło tylko sterowanie elektroniczne tymi tablicami. Również te same rozwalające się pulpity, bez jakiegokolwiek sterowania.

Głupio tak siedzieć wśród ludzi w przeważającej większości młodszych. Jak bardzo widać różnicę tych kilku lat. Ach utracona młodości… ;-) Niedawno posiedziałem też parę godzin na paru wykładach z teologii. Tam czuć się mogłem bardziej komfortowo, bo połowa uczestników była ode mnie starsza. Ale chyba nie umiałbym wrócić na uczelnię, czy to na studia podyplomowe czy znów jakieś dzienne. Okres, w którym chce mi się intensywnie dokształcać chyba minął, w sumie to i dobrze, bo ileż można.

Tak czy inaczej, 28 lat zobowiązuje. Czas zrobić kasę, ożenić się, wybudować dom, spłodzić syna, zdobyć sławę, napisać książkę, posadzić drzewo. Czas nauczyć się robić jajecznicę. Może od tego ostatniego zacznę? :-)

ps. no, a VrooBlogowi stuknęły niepostrzeżenie trzy lata…

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. limetka prawie równolatka :)

  Happy birthday, sorry że spóźnione :)

  A dlaczego syna, a nie córkę? :)

 2. Wiedzma

  o to samo go pytałam:) nie odpowiedział. dlaczego większość mężczyzn woli mieć syna i dlaczego większość kobiet woli mieć syna. pozdrawiam wszystkie niechciane córki:)

 3. Vroobelek

  córka też może być ;-) zresztą pisze o tym, co powinienem zrobić, a nie co zamierzam. ;)

 4. ewa777

  Gratulacje:)

 5. LEWI

  Ja ci już złożyłam życzenia. Kto wie, możjuż za kilka dni będziesz ojcem ? Życie jest nierprzewidywalne.

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: