VrooBlog

VrooBlog

Coraz bardziej wierzę Kaczyńskim

poniedziałek, 3 września 2007 08:56

Nie mogę w to uwierzyć. Jeszcze dwa lata temu traktowałem braci Kaczyńskich w oczywisty sposób – jako bufonów przekonanych o swojej nieomylności, może i uczciwych, ale potrafiących tylko burzyć, nie budować. W zasadzie to zdanie się nie zmieniło. Nie powierzyłbym panu premierowi moich podatków (tym bardziej że nie ma konta, hehe). Za to zmieniło się wszystko wokół. Takiego zajadłego ataku ze strony mediów i wszelkich sił politycznych na partię rządzącą nie było nigdy. Pojawiają się już publiczne stwierdzenia że „Kaczyńskich trzeba aresztować” – za co? O to nikt mitomana Wałęsy nie pyta. Mam coraz większą pewność, że politycy PIS nastąpili komuś poważnie na odcisk. Odważyli się ruszyć interesy kogoś, kto nie cofnie się przed niczym w swojej obronie. Czy starczy im determinacji, aby pokazać o co chodzi? A może przeciwnie? Może to media mają rację, a bracia faktycznie są niezrównoważeni?

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. ja (5170962)

  cze,
  coraz bardziej jesteśmy świadkami w jak zatrutym świecie żyliśmy i jak za to niewygodna staje sie prawda.
  „Czy starczy im determinacji?” – to stanie obok gdy inni odwalają kawał dobrej roboty, nieśmiałość rozumiem, ale braku aktywnej solidarności – nie zrozumiem

 2. ewa777

  Ja bym powierzyła im swoje pieniądze. Ten dziki atak mediów wielu ludziom na szczęście otwiera oczy. Pozdrawiam:)

 3. Batkocz

  ewa777 których mediów? TVP1, TVP2, TVP3, Polskiego Radia czy może Radio Maryja i Telewizji Trwam. Dla mnie to zadziwijące, że PiSowi udało się wmówić wszystkim innym agresję, a samemu jawić się jako niewiniątko. Moim zdaniem to PiS sprytnie kopie innych pod stołem i jak mu oddają to oskarża ich o agresje.

 4. eh

  kurde 12 lat i nic się w temacie nie zmieniło

 5. Patryk

  Czy autor nadal uważa Kaczyńskiego za wiarygodnego polityka. Albo inaczej…za polityka, który potrafi budować. Jak na razie buduje obrazek własnego, autorytarnego państwa.

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: