VrooBlog

VrooBlog

Zdjął spodnie, jest news

wtorek, 14 marca 2006 08:51

Poziom Gazety Wyborczej leci na łeb na szyję, zawzięcie w tej rywalizacji towarzyszy jej Newsweek. Ostatnio GW opublikowała informację „Afera rozporkowa: czy Kurski zdjął spodnie”. Kurski miał zdjąć spodnie (właściwie to chyba i majtki, jeśli nosi) przed działaczami LPR, aby im udowodnić, że nie jest obrzezany, czyli że nie jest Żydem.

Dziennikarze GW nie wiedzą, że:

Z przyczyn pozareligijnych, obrzezanie jest powszechną praktyką w USA, na Filipinach, w Korei Południowej, licznych krajach afrykańskich i wysp południowego Pacyfiku. (Wikipedia)

I że zgodnie ze statystykami amerykańskich szpitali, każdego roku obrzezaniu podlega – w różnych częściach Stanów – od 30% do 80% noworodków. Tłumaczy się to podobno względami estetyczno-higienicznymi.

Choć zapewne dziennikarze śledczy z Wyborczej i Newsweeka dojdą do wniosku, że to po prostu przemożny wpływ kultury żydowskiej. :-)

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. Bazyli

  Całość bardziej świadczy o poziomie LPRu. Nie chodzi o fakt ściągnięcia spodni, ale o o to, jakimi kategoriami myśli się w tej partii.

 2. Kuba

  Co do obrzezania, to nie wiem jak obecnie, ale niegdyś noworodki były tak „traktowane” domyślnie (wpływ terminologii komputerowej na wysłowienie się…), jeśli rodzice nie zgłosili wcześniej, że ich pociecha nie ma być obrzezana.

  Uważam podobnie jak Bazyli – to opinia tycząca się partii… więcej – sceny politycznej.

  Pozdrawiam

 3. malgo

  Gazeta Wyborcza ostatnimi czasy… Bez komentarza… Dlaczego wcześniej tego nie widziałam? A szkoda… Stronniczość, stronniczość i jeszcze raz stronniczość

 4. Kuba

  Co do stronniczości, to racja malgo. Ostatnio na stronie głównej GW (gazeta.pl) był duży banner z hasłem „Balcerowicz musi zostać!”. Po prostu oniemiałem. Obiektywizm…

 5. Wiedzma

  po długiej nieobecnosci pojawilam sie tu i widze, ze byla jakas skierowana do mnie wypowiedź…Nie mialam czasu przeczytac do konca. jak znajde kilka chwil wolnego czasu, odpowiem na Twoja skrzynke (nie bede zaśmiecać Ci bloga). pozdrawiam. wiosna zapomniała o nas w tym roku?

 6. Piotr

  Ja czytałem GW przez blisko 10 lat i też poleje nad jej tabloidyzacja.

 7. Piotr

  boleje

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: