VrooBlog

VrooBlog

Przytulanie w Polsce

wtorek, 24 października 2006 23:11

Wyglądało mniej więcej tak:

Warszawa, film z okolic metra centrum i warszawskiej starówki, w sumie niewiele widać.

Tutaj Kraków, przez dużą część filmu idą, ale w końcu kogoś przytulą. :)

A tutaj Toruń, chyba najsympatyczniej.

Zdjęcia z innych miast i relacje znajdziecie na JoeMonster. Średnio mi się podoba, że w akcję np. w Warszawie zaangażowali się działacze gejowscy. Nie mają się do kogo przytulić?

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. krzychu

  Pewnie nie znaleźli w pobliżu wszy-polaków, którzy do gejów przytulać się wręcz uwielbiają :P

 2. waltharius

  Szkoda, że we wszystko chcą politykę mieszać. Idea jest świetna sama w sobie. Geje mają swoje parady równości. Jeśli natomiast nie było w tym polityki tylko czysta chęć „free hugs” to przepraszam i zwracam honor :)

  W każdym razie to mi się właśnie najbardziej podoba, że takie idee mogą tak szybko rozkwitać i zarażać inne, odległe bardzo, kraje i kultury.

  Free Hugs for all ;-)

 3. Kamyk

  Twoje ostatnie zdanie zepsuło mi wydźwięk http://vroobelek.iq.pl/blog/1161076012 notki.
  Masz prawo.
  Jednak równie dobrze można to samo pytanie zadać szukając wspólnych cech u reszty. Np. potilwe i śmierdzące nogi. :P

 4. Vroobelek

  Kamyk, jeśli mam potliwe i śmierdzące nogi, to nie ogłaszam światu że je mam i szukam podobnych do mnie, bo razem jesteśmy siłą! :)

  Geje też mają prawo do przytulenia, a jakże. Ale miało prawo mi sie nie spodobać, że np. JM linkuje do relacji i galerii na stronie jednoznacznie gejowskiej.

 5. Kamyk

  Toć piszę, że masz prawo :P I zagadkę u Se :P :o)

  Kwesita charakteru i podejścia do życia, co się ogłasza :o))) I teraz jeśli pięciu ogłosi (Ty ofkorz nie :o)), że śmierdzą mu giry i zacznie się bawić w przytulanie (co na tą skalę jest jak dla mnie trochę nie tegez), po czym jeszcze zalinkuje na stronie zrzeszonych śmierdząconogich, to coś złego?

  Rozumiem Twój punkt widzenia, tylko że Ty zakładasz od razu, że to reklama. A ja chciałabym wierzyć, że nie. Że to ludzki odruch. Albo nie do końca przemyślany krok.

  Poza tym coś mi się przypomniało :o)
  Ciebie jeszcze nie było :>, gdy skrytykowałam Polskę i jakiś krok polityczny. I ktoś mi pojechał, komuś się bardzo nie spodobało, że Madziarka krytykuje Polskę. Nie zacytuję komentarza, bo nie pamiętam dosłownie wszystkich ku i chu :o) Ale… wg rozmówcy nie miałam prawa do tego, jako że tu żyję. Bo nie wolno, oj nie, krytykować kraju nie swojego. Nawet jak idiociu siedzą na tronie..żeby nie zacytować Zespołu Reprezentacyjnego :>Gość wyrwał z kontektstu tą jedną notkę. Bo o tych nie wspomniał, gdzie głupio pieję z zachwytu nad tym samym krajem.

 6. shrew

  Ładne mam miasto, nie? ;>

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: