VrooBlog

VrooBlog

Drobnostki

sobota, 16 grudnia 2006 21:42

Ten blog NIE jest religijny! To tak dla pewnego kolegi, który rzucił hasło na czacie.

Zauważyłem, że im bardziej łysieję, tym bardziej prawicowe poglądy mam. ;-) Co będzie dalej? Włosów została mi jeszcze więcej niż połowa.

FOZZ: „dobra ciocia” polskich afer – polecam ten artykuł profesora Przystawy wszystkim, kto chce zrozumieć jak dzięki FOZZ i zamrożeniu kursów walut przez Balcerowicza wypłynęły z Polski niewyobrażalne sumy.

Staram się być tolerancyjny wobec gejów i tak nie mają dobrze na świecie. Ale niech mi ktoś wyjaśni taką sprawę. Jeśli heteroseksualna para ma ochotę na seks, a brakuje warunków lokalowych, to wynajmuje najczęściej pokój w hotelu. Natomiast geje spotykają się w różnych toaletach i parkach. Nie rozumiem tego.

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. sesekoko

  Stereotyp. Geje również wynajmują pokoje w hotelach (co jednak w wielu miejscach nadal jest dosyć wstydliwe, choć ponoć w stolicy hotele są już całkowicie otwarcie nastawione do wynajmowania pokoi z podwójnym łóżkiem dwóm mężczyznom), tudzież chadzają do darkroomów w klubach gejowskich.
  Toalety i parki raczej odchodzą w niebyt. Są stosowane raczej przez podstarzałych gejów, którzy liczą na to, że wyrwą jakiegoś pijanego heteryka, któremu nie będzie robiło różnicy, kto mu zrobi… wiadomo co.
  Fakt, pewna ilość amatorów takich przybytków pozostaje – kręci ich adrenalina, chwilowość i przypadkowość takich wydarzeń, o ile wiem.

 2. Vroobelek

  a już Cię miałem na gg pytać :-)

  co to znaczy hotel przyjazny? hotel sprzedaje usługę… jeśli zamówię pokój z jednym łóżkiem, a chcę tam nocować z kolegą, to nic im do tego. i nie sądzę, aby którykolwiek komercyjny hotel w warszawie się tego czepiał, nie jest to jakiś mit aby??

  a dark room czyli miejsce publiczne w ktorym nic nie widac, jak rozumiem :) to dobre miejsce na seks, tak?

 3. waltharius

  Troszkę to tak śmiesznie brzmi, że niby tylko homoseksualiści obściskują się po parkach a hetero biegają grzecznie do hotelu buahaha!
  Coś mało tolerancyjna ta Twoja tolerancja.

 4. W

  To nie tylko geje. Słyszałeś o niejakiej Abby Lee (pseudonim…”artystyczny”)? Seks w toaletach uprawiają wszyscy dla których jest on niczym więcej jak tylko kopulacją dwojga zwierząt (geje i niektórzy heteroseksualiści, jak np. Abby).

 5. fu

  ja jeszcze nie spotkałam żadnych gejów w parku.

 6. Kamyk

  Vroo, naiwniak jesteś. Nadal w hotelach patrzą się krzywo na dwóch panów wynajmujących pokój. Tudzież na dwie panie, aczkolwiek w tym przypadku pozwalają sobie na frywolne dowcipy.
  Co lepsze – opuszczając hotel Marriott o godzinie 5-ej rano, gdzie spędziłam noc siedząc na parapecie, gapiąc się na Warszawę nocą i zajadając się chlebem ze smalcem i z cebulą z własnym kuzynem, który był przelotem w Polsce – portier zapytał się, czy nie uważam, że powinnam się podzielić zarobkiem chociażby za to, że nie zgłosi tego dyrekcji. Nie muszę chyba mówić, że zadzwoniłam do kuzyna i poprosiłam Go o kilka kanapek dla portiera po czym rozkręciliśmy aferę grożąc, że pewna firma tam więcej pokoju nie wynajmie dla żadnego swego pracownika.
  Wybacz Vroo, ale Twoja naiwność czasami powala na kolana :o)

 7. Piotrus

  Oj Robert, znów atakujesz Balcerowicza.
  Nie poboba Ci sie On? To zmykaj na Białoruś ;)

 8. Vroobelek

  Naiwne, droga Kamyczko jest Twoje porównanie. Bo świadczy ono wyłącznie o chamstwie i cwaniactwie recepcjonisty. Ja nadal nie wiem, co to znaczy hotel przyjazny. To hotel z transparentem: „drodzy geje, zapraszamy na seks?” Czy każde krzywe spojrzenie czy uśmieszek ma oznaczać dyskryminację? Jeśli kogoś peszy wynajmowanie 1 łóżka, może wziąć dwa i zestawić. Tylko nie mów, że w swoim bogatym w zdarzenia życiu tego nie robiłaś. :-)

 9. sesekoko

  Drogi Vroo, hotel przyjazy to taki, w którym nie ma krzywych uśmieszków ani gdy wynajmuje para k-m ani m-m ani k-k – i tyle.

 10. sesekoko

  Zwyczajnie – niemiło jest czuć na każdym kroku, że jest się sensacją i że trzeba uważać, żeby przypadkiem nie pozwolić sobie na zbyt wiele.

 11. sesekoko

  A darkroom – to najczęściej kompleks ciemnych tudzież bardzo ciemnych korytarzy ułożonych w labirynt, gdzie nikt nikogo o nic nie pyta – można tam robić wszystko.

 12. Kamyk

  No, to możemy się licytować co do naiwności, ale i tak uważam, że Ty bardzo mało „złego” widziałeś i przeżyłeś. :o) I nic, tylko pozazdrościć Ci ;o)
  Może dlatego, bo jesteś konformistą i na dodatek nie odstajesz od tzw. normy społecznej w swych zachowaniach. Jednak w momencie bycia choćby w małym stopniu nonkonformistą tego typu akcje spotykają człowieka na każdym prawie kroku. Zauważenie tego, to kwestia granic tolerancji.
  Hotel przyajzny dla gejów czy innych odstających osób od norm społecznych to taki, gdzie Cię nie wyrzucą, nie upokorzą, nie puszczą krzywych tekstów i przyjmą najzwyczajniej w świecie, że dwie osoby tej samej płci chcą choćby apartamentu małżeńskiego. Gdie wynajem pokoju potraktują tak, jak napisałeś: usługę. Faktem jest też, że wiele zależy od kultury obłsugi, ale…
  A co do mojego „bogatego” życia, to wiesz dobrze (chyba), że ja takie sytuacje czasami specjalnie wyszukuję – jednak nie zdarzyło mi się przesuwać łóżka :P Albo dostałam taki pokój jaki chciałam, albo jeśli nie i wynikało to z niechęci do mnie, to odwracałam się na pięcie i szukałam innego miejsca :P

  Btw – dlaczego uznałeś za istotne poinformować, że nie jest to blog religijny? :o)))) Wstydzisz się, czy w jakiś sposób uznałeś się uciskany, czy może negatywie oceniony? :o)

  Aczkolwiek ludzie głupi są. Ostatnio pojawił się u mnie pewien link po prawej – i już miałam pytanie na priva czy jestem żydówką. Pffff

 13. Vroobelek

  co do ostatniego pytania: nie, tylko zdziwiła mnie taka szufladka, do której ktoś mnie zaliczył.

 14. Kasia

  hej,jestem 'hetero’,mam faceta,wspolzyjemy i powiem Ci,ze seks w pubie,w pociagu,w tolaecie,w parku jest bardzo stymulujacy…seks,gdy ktos jest obok,zaraz moze Cie przylapac,to jest erotyczne,to jest piekne,kiedy oboje spelnieni i szczesliwi sie do siebie usmiechamy. wcale nie wynajmujemy pokoi,nie stac nas na to,moze kiedys,w ramach kolejnej zabawy nam sie to zdarzy…mysle,ze to nie jest kwestia plci…rezta chyba mowi sama za siebie,co?

 15. Kasia

  a po przeczytaniu komentarzy,pragne dodac,ze seks w domu w ciszy i spokoju tez jest super…ale chodzi o brak stagnacji i nudy,poza tym faceci sa wzrokowcami i lubia seks,mysle ze to bardzo wazny element zycia dla obojga dojrzalych partnerow,a wszelkie 'udziwnienia’ sa jak najbardziej pozytywne;)

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: