VrooBlog

VrooBlog

Zadbanych walętynków!

poniedziałek, 14 lutego 2005 12:28

Co to znaczy „zadbana”? Czasami widywałem takie określenie w opisach dziewczyn na serwisach randkowych (np. w Źródełku). I troszkę się dziwię. Czy fakt częstego mycia się ktokolwiek uznaje za „element przewagi konkurencyjnej”? Bo mnie się wydawało, że to jednak coś oczywistego, o czym się w ogóle nie dyskutuje.

Myliłem się pewnie, bo oto cytat z zupełnie innego :-) serwisu:

Poderwałem kilka lat temu (tak dla bezpieczeństwa) piękną dziewiętnastolatkę. Było to w lipcu. Upały jak cholera. Do mojego mieszkania trafiliśmy dopiero około trzeciej w nocy. Daję jej ręcznik i proszę aby wzięła prysznic… Z jej ust padają słowa, których nie zapomnę chyba nigdy:
– A po co? Przecież się rano myłam!

Komentarze

Śledź komentarze do tego artykułu: format RSS

 1. kk

  Ktoś(już nie pamiętam kto)opowiadł mi jak pływał na żaglach ze znajomymi.Pływali po całych dniach, tylko raz na tydzień gdzieś się melinowali w jakimś porcie, żeby się wreszcie wykąpać.Wszyscy pędzą niecierpliwie do łazienki, a jedna dziewczyna(która zresztą miała okres(!!!)) nie idzie.Wszyscy się jej pytają:
  -Nie idziesz się kąpać?
  -Nie, nie potrzebuję.
  Wolę nie myśleć co było od niej czuć.

 2. Kamyk

  Każdy ma chyba takie historyjki :)
  Akademik, klucz w garści do pralni (z jedyną pralką pt. Frania :o), grudzień. Kolega ze Szczecinka również nie był jeszcze w domu od początku semestru.
  – R, może coś Ci wyprać? Może ręcznik?
  – Eeeee, nieeee, czysty!
  – A kiedy go prałeś?
  – Mama go prała… :D

  Powiem po cichu, że waletowałam w męskim pokoju przez rok. Szanowni koledzy szybko pożałowali, bo gdy zauważyłam, że pod prysznic chodzą z regularnością tygodniową, to się zaczęły babskie rządy :)
  Dziś już się śmiejemy, ale wtedy był sajgon przez kilka tygodni :o) Prawie że uszy im zaczęłam sprawdzać co wieczór, by przeżyć :o)

Zostaw komentarz

W komentarzu można (choć nie trzeba) używać podstawowych znaczników XHTML.


Jak stąd uciec?

Najedź kursorem nad linka aby przeczytać opis...

Moje - prywatne: